تعمیر

مشکل پکیج شما چیست؟

توضیحات تکمیلی

تاریخ مراجعه استاد کار را تعیین کنید
ساعت مراجعه را انتخاب کنید
یکی از ادرس های خود را انتخاب کنید.
قیمت های تعمیر

سرویس

به چه سرویسی نیاز دارید؟

توضیحات تکمیلی

تاریخ مراجعه استاد کار را تعیین کنید
ساعت مراجعه را انتخاب کنید
یکی از ادرس های خود را انتخاب کنید.
قیمت های سرویس

راه اندازی سیستم گرمایشی

شما به چه خدمتی نیاز دارید؟
نیاز شما تغییر حالت فصلی است؟

توضیحات تکمیلی

تاریخ مراجعه استاد کار را تعیین کنید
ساعت مراجعه را انتخاب کنید
یکی از ادرس های خود را انتخاب کنید.
قیمت های راه اندازی سیستم گرمایشی
توضیحات داکت اسپلیت

یکی از جدیدترین سیستم های گرمایشی سرمایشی داکت اسپلیت ها می باشند. آلفا تهویه مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت در محل می باشد که خدماتی از جمله نصب داکت اسپلیت ، تعمیر داکت اسپلیت و سرویس داکت اسپلیت  را انجام می دهد. مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت در محل باید در همه ی استان ها وجود داشته باشد تا در صورت بروز مشکل مردم بتوانند از آن ها کمک بگیرند.

 

مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت در محل

منظور از مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت در محل را در ادامه برای شما شرح می دهیم.
منظور این است که آلفا تهویه خدماتی از جمله نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت را در محل یا مکان مورد نظر شما انجام می دهد.
یکی از مزایای نصب، تعمیر و سرویس در محل این است که متخصصان نصب تعمیر و سرویس داکت اسپلیت ها به محل مورد نظر شما می آیند و نیاز نیست که شما داکت اسپلیت را از محل خود جدا کنید و دردسر انتقال آن را هم داشته باشید.
شما  به راحتی می توانید در کمترین زمان با یک تماس به مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت در محل آلفا تهویه ، مشکل داکت اسپلیت خود را برطرف کنید.

نمایندگی تخصصی نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت

قبل از توضیح نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت باید بدانید که داکت اسپلیت چیست؟ در جواب این سوال باید بدانید که داکت اسپلیت به نوعی از سیستم های تهویه مطبوع گفته می شود که سرمایشی گرمایشی اند یعنی در فصل گرما محیط بسته را خنک و در فصل سرما بر عکس عمل می کند.
داکت اسپلیت ها از دو قسمت یونیت خارجی یا کندانسور و محیط داخلی یا هوا ساز تشکیل شده است که این دو قسمت به واسطه ی لوله های مسی به یکدیگر وصل می شوند داکت اسپلیت ها شباهت زیادی با اسپلیت یا کولر گازی دارد که در ادامه تفاوت اسپلیت با داکت اسپلیت را برای شما توضیح می دهیم.
تفاوت اسپلیت با داکت اسپلیت در چند مورد است که اولین آن ها شکل ظاهری آن هاست داکت اسپلیت به گونه ای ساخته شده است که درون سقف جایگذاری شود ولی اسپلیت روی دیوار نصب می شود.
یکی دیگر از تفاوت های داکت اسپلیت با اسپلیت این است که مصرف برق کولر گازی از داکت اسپلیت بیشتر است و همچنین داکت اسپلیت نسبت به کولر گازی سریعتر محیط را خنک می کند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به مقاله تفاوت اسپلیت با داکت اسپلیت مراجعه کنید.
مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت در محل آلفا تهویه  در زمینه نصب،­تعمیر و سرویس داکت اسپلیت در محل مورد نظر شما در استان های تهران و البرز فعالیت دارد جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

 

نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت و اسپلیت

نصب داکت اسپلیت

در این قسمت می خواهیم نصب داکت اسپلیت را برای شما توضیح دهیم البته باید بدانید نصب داکت اسپلیت بهتر است که توسط متخصصین نصب داکت اسپلیت انجام شود چرا که در صورت نداشتن علم کافی باعث خراب کردن قسمتی از داکت اسپلیت و یا سقف منزل شما می شود.
داکت اسپلیت ها به دلیل این که درون سقف تعبیه می شوند برای نصب آن ها بیشتر از سقف های کاذب استفاده می شود چرا که کار نصب داکت اسپلیت را آسان تر می کنند.
برای نصب داکت اسپلیت ابتدا باید مکانی که می خواهیم نصب داکت اسپلیت را روی آن انجام دهیم در نظر بگیریم و سپس داکت اسپلیت را در محل مورد نظرش قرار دهیم.
در ادامه کانال کشی را انجام می دهیم و به هر مکانی که می خواهیم تهویه مطبوع انجام شود یک کانال می کشیم.
برای نصب داکت اسپلیت (کندانسور) مانند نصب کندانسور اسپلیت ها عمل می کنیم و کندانسور را روی یک سکو بلند تر از زمین می گذاریم.
نباید چند کندانسور در اطراف هم قرار بگیرند.
کندانسور بهتر است در مقابل نور خورشید قرار نگیرد.
در مرحله بعد نصب داکت اسپلیت باید لوله کشی بین کندانسور و هواساز را انجام دهیم.
در این مرحله از  نصب داکت اسپلیت سیم کشی ها را انجام می دهیم و در صورتی که سقف کاذب باشد تایل ها را در جای مناسب خود قرار می دهیم و می توانیم داکت اسپلیت را به صورت آزمایشی روشن کنید.
نصب داکت اسپلیت یک کار تخصصی است که باید تحت نظر متخصصان نصب داکت اسپلیت انجام شود.
مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت در محل آلفا تهویه با داشتن کادری مجرب و حرفه ای قادر به ارائه خدماتی از جمله نصب داکت اسپلیت در استان های تهران و البرز،مازندران،مشهد،گیلان،رشت،اصفهان و شیراز می باشد و شما می توانید با یک تماس در کمترین زمان از خدمات این مرکز استفاده کنید.
در عکس زیر یک داکت اسپلیت را پس از نصب مشاهده می کنید.

 

نصب داکت اسپلیت

تعمیر داکت اسپلیت

تعمیر داکت اسپلیت با توجه به مشکل آن انجام می شود که باید بگویم در اکثر مواقع این مشکلات برای شما قابل شناسایی نیستند و بهتر است این کار را به متخصصین و تکنسین های حرفه ای تعمیر داکت اسپلیت  آلفا تهویه بسپارید.

 

تعمیر داکت اسپلیت

در ادامه شما را با مشکلاتی که نیاز به تعمیر داکت اسپلیت دارند آشنا خواهیم کرد:

  • داکت اسپلیت به خوبی هوای محیط را گرم و یا سرد نمی کند. گاز داکت اسپلیت خالی شده که با گاز R22 آن را شارژ می کنید و البته در داکت اسپلیت های جدید با گاز R410a آن را شارژ می کنند که بهتر عمل می کند و تعمیر داکت اسپلیت انجام می شود.
  • نوسانات ولتاژ برق هم یکی از دلایل خرابی داکت اسپلیت می باشد که باعث سوختن سیم پیچ می شود که باید تعمیر داکت اسپلیت انجام شود و در صورتی که دستگاه خاموش باشد فیوز برد می سوزد و دستگاه نمی سوزد.
  • کثیف شدن یونیت داخلی و کندانسور باعث می شود که دستگاه نتواند به درستی هوا را انتقال دهد و باید آن را تمیز کنید تا به تعمیر داکت اسپلیت نیاز نداشته باشید.
  • عدم استاندارد لوله کشی، لوله کشی باید به گونه باشد که که در هر پنج متر آن تراپ (یک قطعه موجود در لوله کشی داکت اسپلیت که مانع خروج بخار می شود و همچنین مواد ناخالص را در صورت لزوم خارج می کند) قرار گیرد .
  • نشتی لوله های انتقال که باید با استفاده از مواد مناسب از بین بروند و نشتی آن ها گرفته شود و تعمیر داکت اسپلیت انجام شود.

               در صورتی که داکت اسپلیت شما دچار مشکل شده و نمی توانید آن را بر طرف کنید بهتر است که به مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت در محل آلفا تهویه در استان های تهران و البرز تماس بگیرید آلفا تهویه با داشتن سال ها سابقه درخشان خدمات عالی در جهت تعمیر داکت اسپلیت، نصب داکت اسپلیت و سرویس داکت اسپلیت به شما ارائه می دهد.

سرویس داکت اسپلیت

سرویس داکت اسپلیت هم مانند سایر سیستم های گرمایشی و سرمایشی مهم است.
از دلایل مهم سرویس داکت اسپلیت این است که با تمیز شدن قطعات آن باعث افزایش راندمان کاری داکت اسپلیت شده و سریع تر محیط را گرم می کنند و در مصرف برق صرفه جویی شود.
در عکس زیر یکی از مراحل سرویس داکت اسپلیت یعنی پاک کردن کویل ها را مشاهده خواهید کرد.

 

سرویس داکت اسپلیت

برای سرویس داکت اسپلیت ها باید موارد زیر را انجام دهید:

  • اولین مرحله­ ی سرویس داکت اسپلیت فیلتر های داکت اسپلیت را شسته و یا تعویض کنید.
  • در این مرحله از سرویس داکت اسپلیت کویل ها را با استفاده از شیشه پاک کن، گرد و غبار و کرک روی کویل ها را پاک کنید.
  • سیم کشی های داکت اسپلیت را چک کرده و در صورت خرابی و یا بروز مشکل آن ها را تعویض کنید و یکی دیگر از مراحل سرویس داکت اسپلیت را انجام دهید.
  • چک کردن گاز داکت اسپلیت، در صورت کم بودن گاز آن را شارژ کنید برای این کار بهتر است از سرویسکاران آلفا تهویه کمک بگیرید تا سرویس داکت اسپلیت شما را به صورت عالی انجام دهد.
  • چک کردن قطعات درونی کندانسور و سرویس آن ها تا در هنگام استفاده از آن با مشکل جدی روبه رو نشود و هزینه بیشتری نداشته باشد.

            

هزینه نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت

داکت اسپلیت ها یکی از جدید ترین سیستم های تهویه مطبوع می باشند که نسبت به سایر سیستم های گرمایشی سرمایشی نقاط قوت بیشتری دارد.

 

نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت

مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت در محل آلفا تهویه، یکی از بهترین و معتبر ترین ها در جهت نصب داکت اسپلیت، تعمیر داکت اسپلیت و سرویس داکت اسپلیت می باشد.
 هزینه نصب، تعمیر و سرویس داکت اسپلیت ها وابسته به نوع و مدل آن ها می باشد و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد داکت اسپلیت ها با ما در ارتباط باشید.یا از طریق تب بالای صفحه نوع خدمات رو از طریق ثبت سفارش ثبت کرده تا متخصصین مربوطه در اسرع وقت به خدمات شما رسیدگی کنند.