سورت سرمای زمستان بی داد ها می کند و ما برای آسایش بیشتر نیاز به سیستم های گرمایشی داریم .پکیج آلزان از جمله مطرح ترین برند پکیج است که به ما در تامین گرمای منزل یاری می رساند. شما عزیزان می توانید جهت تعمیر پکیج آلزان و سرویس پکیج آلزان به مرکز تخصصی تعمیر پکیج آلزان و سرویس پکیج آلزان در تهران رجوع نمایید . با آلفا تهویه همراه شوید تا در ادامه بتوانیم مطالبی در ارتباط با تعمیر پکیج آلزان و سرویس پکیج آلزان در اختیارتان قرار دهیم.

نحوه عملکرد پکیج آلزان

نحوه عملکرد پکیج آلزان

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج آلزان

قبل از پرداختن  به هر گونه موضوع در ارتباط با تعمیر پکیج آلزان و سرویس پکیج آلزان بهتر است ابتدا به طور مختصر با نحوه عملکرد پکیج آلزان آشنا شویم.

می توان گفت پکیج ها نسل جدید شوفاژ ها هستند که امروزه در اکثر ساختمان ها دیده می شوند. و می توان آنها را جایگزین خوبی برای آبگرم کن و شوفاژ ها دانست چرا که با داشتن پکیج ها می توان آبگرم مصرفی منزل را فراهم کرد و هم گرمای شوفاژ ها را تامین نماییم و در واقع با یک تیر دو نشان خواهیم زد .پکیج ها که امروزه همه گیر شده اند یک سیستم هوشمند به حساب می آیند که با ورود آنها در عرصه بازار موتور خانه ها برداشته شده اند. از ویژگی های بارز پکیج آلزان و البته مابقی پکیج ها کاهش مصرف انرژی است که باعث ایجاد طرفداران بسیار شده است. همچنین جهت تعمیر پکیج آلزان تنها کافیست با تعمیر کاران آلفا تهویه تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت شمارا یاری رسانند.

تعمیر پکیج آلزان

تعمیر پکیج آلزان

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج آلزان

از محبوب ترین های سیستم گرمایشی در منازل می توان به پکیج آلزان اشاره نمود ویژگی هایی از جمله کارکرد قابل اعتماد، طول عمر مفید ، هزینه نگهداری پایین تمامی این موارد سبب شده است تا انتخاب ما پکیج آلزان باشد. اما پکیج آلزان نیز مانند تمامی سیستم ها و وسایل ها ممکن است بعد از گذشت زمان و وجود اختلال در قطعات از کار بیوفتد یا عملکرد نا صحیح از خود بجا بگذارد. در صورت برخود با چنین مشکلی پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که در کمترین زمان ممکن با یک تعمیر کار پکیج ارتباط بر قرار نمایید تا تمامی قطعات پکیج را بررسی نماید و مشکل عملکرد پکیج را دریابد. این از بهترین و سریع ترین راه های ممکن برای برطرف کردن خرابی پکیج هاست.

از جمله علائم خرابی پکیج آلزان عبارت است از:

 1. رسوب گیری پکیج آلزان
 2. بوی بد پکیج
 3. سردی رادیاتور
 4. خاموش و روشن شدن پکیج بطور مداوم
 5. گرم نبودن آب گرم مری
 6. صدای انفجاری در حین روشن شدن
 7. نشتی آب پکیج
 8. سرو صدای پکیج
 9. افت فشار پکیج

سرویس پکیج آلزان

سرویس پکیج آلزان

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج آلزان

رسیدگی و نگهداری از پکیج در زمان مناسب از اقدامات سرویس پکیج محسوب می شود. اما متاسفانه بیشتر افراد آن را نادیده می گیرند و جهت سرویس پکیج آلزان هیچ گونه اقدامی انجام نمی دهند. مهمترین اقدامی که باید بصورت سالانه توسط سرویسکاران انجام گیرد سرویس پکیج آلزان است بهترین زمان شروع این کار قبل از آمدن فصل سرماست . اگر بصورت مرتب سالانه سرویس پکیج آلزان را انجام دهید می توانیم به شما این اطمینان را بدهیم که نه تنها باعث طولانی کردن طول عمر پکیج شما می شود بلکه می تواند هزینه های ناشی از تعمیر پکیج آلزان را نیز به حداقل برساند. متخصصین مجرب  و با تجربه آلفا تهویه در تمامی ساعات روز آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در تمامی قسمت های شهر تهران هستند و تنها کافیست شما به ما اعتماد کرده و از طریق همین سایت تعمیر پکیج آلزان و سرویس پکیج آلزان را به ما بسپارید.

کد خطا پکیج آلزان

کد خطا پکیج آلزان

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج آلزان

کد خطاشرح خطا
E2سنسور آب مصرفی دچار اتصالی شده است
E4سنسور آب شوفاژ دچار اتصالی شده است
E7آب پکیج کم است
E8اختلال در ترموستات حد
Er
01
فعال شدن ترموستات حد
Er
02
اختلال در سنسور آب مصرفی
Er
03
اختلال در سنسور آب شوفاژ
Er
04
عدم تشکیل شعله
Er
05
سیگنال بسته شدن پرشر سوئیچ هوا دریافت نمی شود
Er
06
عدم تشخیص جریان الکتریکی در مدار ماژولاتور شیر گاز
Er
07
اختلال در عملکرد داخلی برد
Er
08
دمای بیش از 92 درجه سانتیگراد در مدار گرمایش
Er
09
فن کار نمی کند
Er
10
قطع شدن پرسر سوئیچ آب
Er
11
دمای پایین تر از صفر در دمای آب
Er
12
پایین آمدن سطح ولتاژ برق
Er
13
سیگنال یونیزاسیون خارج از رنج است
Er
14
وجور شعله در صورت قطعی گاز
E22اختلال در سیستم الکترونیکی
E04پایین آمدن فشار آب در سیستم
E01ایراد در بوجود آمدن شعله
E02فعال بودن ترموستات حد
E03فعال بودن ترموستات دود
E05اختلال در سنسور دمای سیستم گرمایشی
E06ایراد در سنسور آب گرم بهداشتی
E17اختلال در مدار گاز

 

سوالات متداول عیب یابی پکیج آلزان

سوالات متداول عیب یابی پکیج آلزان

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج آلزان

 • علت افت فشار پکبج آلزان چیست؟

از بیشترین سوالاتی که از سمت کاربران جهت عیب یابی پکیج گزارش شده است علت افت فشار پکیج است و عواملی از جمله سوراخی منبع انبساط ، نشتی رادیاتور ها و خراب بودن شیر پر کن و اختلال در عملکرد شیر تخلیه فشار  باعث بروز این مشکل می شوند

 • دلایل سر و صدای پکیج آلزان کدام اند؟

در بیشتر مواقع ممکن است با سرو صدا های مهیب از سوی پکیج های دیواری مواجه شویم . که موارد زیر از جمله  دلایل سر و صدای پکیج هستند:

 • هوا درون لوله های پکیج
 • خراب بودن فن تخلیه دود
 • خرابی پمپ سیر کولاتور
 • انبساط و انقباض لوله های آب
 • چرا پکیح آلزان دچار نشتی می شود؟

بهتر است در صورت وجود نشتی آب پکیج قبل از اقدام به هر کاری ابتدا  اتصالات لوله های پکیج را بررسی نمایید و از محکم بودن آنها اطمینان حاصل کنید . در گام دوم بهتر است اجزای داخل پکیج بررسی شود در این مورد بهتر است مواردی از جمله اتصالات لوله ها به مبدل ها، اتصالات پمپ به شاسی ، اتصالات قطعات داخلی پکیج مورد بررسی قرار گیرند.

 • ناگهانی خاموش شدن پکیج نشان از چیست؟

کم بودن فشار آب ، رسوب گرفتگی لوله ها، خراب شدن شیر گاز ، وجود هوا درون سیستم پکیج و اختلال در ان تی سی می توانند دلایلی بر ناگهانی خاموش شدن پکیج باشند.

 • دلایل گرم نشدن رایاتور ها چیست؟

اگر به دلایل مختلفی از جمله فشار کم گاز ساختمان شعله پکیج کم شود این موضوع می تواند از اصلی ترین دلایل گرم نشدن رایاتور ها  باشد .

 • علت صدای انفجاری پکیح آلزان چیست؟

اگر هنگام روشن کردن پکیج با صدایی انفجاری مواجه شدید بهتر است موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • خراب بودن جرقه زن
 • اشکال در فاصله بین الکترود جرقه زن و مشعل
 • خراب بودن دودکش
 • کم و زیاد بودن فشار گاز
 • دلیل گرم نشدن آب گرم مصرفی در پکیج ؟

خرابی برد کنترل می تواند از جمله اختلالاتی باشد که ما در هنگام گرم نشدن آب گرم مصرفی آن را مورد بررسی قرار می دهیم اما بهتر است قبل از بررسی برد کنترل پکیج ، قطعات مکانیکی و الکتریکی پکیج را نیز مورد بررسی قرار دهید.

 • علت بوی بد پکیج چیست؟

در صورت بروز بوی بد درون پکیج بهتر است دود کش را سریعا تمیز کرده و تهویه هوا و مشعل را تنظیم نمایید . این مشکل اغلب به علت احتراق ناقص بوجود می آید .

رسوب گیری پکیج آلزان

رسوب گیری پکیج آلزان

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج آلزان

از دلایل مهم و اساسی افت فشار و همچنین پایین آمدن میزان گرمایش پکیج آلزان می توان به رسوبات درون سیستم اشاره کرد که طی مدت زمان به درون لوله ها وارد خواهند شد و عملکرد سیستم را مختل می کنند. حین بروز چنین حالتی بهتر است با یک سرویسکار جهت رسوب زدایی پکیج آلزان تماس حاصل فرمایید تا با کمک اسید شویی تمامی رسوبات درون سیستم را خارج کنند. همچنین می توانید با مطالعه آموزش رسوب گیری پکیج این کار را خودتان انجام دهید.

هوا گیری پکیج آلزان

هوا گیری پکیج آلزان

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج آلزان

در هنگامی که احساس می شود قسمت پایینی رادیاتور های درون منزل گرم و قسمت بالایی آن ها گرمای مطلوبی ندارند در حالی که دیگر عملکرد پکیج بدون نقص است و پکیج کار خود را به درستی  انجام می دهد در این حالت می توان این فرضیه درست باشد که پکیج نیاز به هوا گیری دارد و هوای موجود در رادیاتور ها باعث وجود این اختلال شده است .نحوه هواگیری پکیج به شرح زیر است:

۱٫  در گام اول بهتر است یک پیچ گوشتی و یا یک آچر مخصوص را در دست بگیرید.
۲٫  در گام دوم با استفاده از آچر مخصوص شیر تخلیه رادیاتور را به آرامی باز کنید تا هوای درون رادیاتور ها خارج شود. این کار را به تدریج انجام دهید.

نکته:  بهتر است یک تشت زیر دست خود قرار دهید تا آب درون پکیج هنگام خارج شدن فضای اطرافتان را خیس نکند .
نکته: قبل از انجام هواگیری پکیج، باید پکیج را خاموش نمایید.

نمایندگی سرویس و تعمیر پکیج آلزان در تهران

نمایندگی سرویس و تعمیر پکیج آلزان در تهران

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج آلزان

نمایندگی سرویس و تعمیر پکیج آلزان در تهران را به آلفا تهویه بسپارید . آلفا تهویه یک تیم تخصصی در ارتباط با پکیج از جمله پکیج آلزان است  که خدمات انلاین و ۲۴ ساعته برای همشهریان عزیز تهرانی ارائه می دهند. در هر ساعت از شبانه روز می توانید تعمیر پکیج در تهران و سرویس پکیج را به ما بسپارید .

هزینه تعمیر پکیج آلزان

هزینه تعمیر پکیج آلزان

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج آلزان

تا زمانی که علت و میزان خرابی پکیج آلزان را نمی دانیم نمی توانیم اجرت تعمیر پکیج آلزان را مشخص نماییم. پس قبل از هر گونه اقدامی بهتر است ابتدا از علت و میزان خرابی پکیج آگاه شویم سپس هزینه تعمیر پکیج آلزان را به دارندگان پکیج اعلام نماییم تا آنها بتوانند تصمیم به انجام تعمیر پکیج آلزان گیرند.