این مقاله صرفا برای بررسی بهترین زمان استفاده از داکت اسپلیت گرد آوری شده است. همانطور که می دانید با شروع فصل تابستان و همچنین فصل زمستان منازل، کاخانجات و اداره ها نیاز به سیستم های سرمایشی و گرمایشی دارند که اگر انتخابشان داکت اسپلیت باشد باید بدانند بهترین زمان استفاده از داکت اسپلیت چه زمانیست؟ امروز تیم آلفا تهویه قصد دارد شما را با بهترین زمان استفاده از داکت اسپلیت آشنا سازد با ما همراه باشید.

بهترین زمان استفاده از داکت اسپلیت

بهترین زمان استفاده از داکت اسپلیت چه زمانیست؟

بهترین زمان استفاده از داکت اسپلیت

بهترین زمان استفاده از داکت اسپلیت چه زمانیست؟ برای پاسخ به این سوال و بررسی بهترین زمان استفاده از داکت اسپلیت بهتر است ابتدا مختصری  راجع به داکت اسپلیت بخوانیم. داکت اسپلیت یک نوع از سیستم سرمایشی و گرمایشی است که می توان با خریداری آن هم سرما و هم گرمای محیط را تامین کنید پس می توان گفت بهترین زمان استفاده از داکت اسپلیت از شروع فصل تابستان تا پایان فصل زمستان است .چرا که هم می توان سرما را بواسطه داکت اسپلیت در فصل تابستان تامین کرد و هم می توان از آن جهت تامین گرمای مورد نیاز در زمستان استفاده کرد.

داکت اسپلیت برای تابستان

داکت اسپلیت برای تابستان

بهترین زمان استفاده از داکت اسپلیت

همانطور که گفته شد داکت اسپلیت از دو بخش سرمایشی و گرمایشی تشکیل شده است که بخش سرمایشی آن در فصل تابستان کارایی دارد. طبق دانسته های ما کولر های گازی بر پایه سیکل تبرد تراکمی کار می کنند از این رو فرایند سرمایشی داکت اسپلیت ها نیز به همین شکل است. سیستم سرمایشی داکت اسپلیت از دو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده اند که یونیت خارجی آن را قطعاتی از جمله کندانسور و کمپرسور تشکیل داده است و یونیت داخلی آن که در سقف کاذب تعبیه شده است توسط لوله کشی مسی به یونیت خارجی متصل می شود. هوای تازه فضای خارجی به وسیله داکت اسپلیت سرد شده و توسط کانال کشی به تمامی قسمت های ساختمان منتقل می شود.

داکت اسپلیت برای زمستان

داکت اسپلیت برای زمستان

بهترین زمان استفاده از داکت اسپلیت

از ویژگی های اسپلیت یا داکت اسپلیت که آن ها را بسیار پر طرفدار کرده است بخش گرمایشی این دستگاه هاست که خریداران با خریداری داکت اسپلیت به تعبیری با یک تیر دو نشان را می زنند و از طرفی هم سرمایش و هم گرمایش منازلشان را تامین می کنند و دیگر نیاز به خریداری سیستم گرمایشی جداگانه ندارند. سیستم گرمایشی داکت اسپلیت بوسیله کویل آب گرم انجام می گیرد و هوای بیرونی وارد دستگاه شده و توسط فیلتر هوا تصفیه و به باد گرم تبدیل و روانه خانه می شود و در روزهای سرد زمستان هوایی گرم را برای شما عزیزان به ارمغان می آورد .

نحوه نصب داکت اسپلیت

نحوه نصب داکت اسپلیت

بهترین زمان استفاده از داکت اسپلیت

بعد از بیان بهترین زمان استفاده از داکت اسپلیت حال نوبت به چگونگی نصب و نحوه راه اندازی داکت اسپلیت می رسد. داکت اسپلیت این دستگاه سرمایشی و گرمایشی پر طرفدار را باید درون سقف کاذب بصورت مخفی قرار دارد . همچنین تنها کافیست  یونیت داخلی و خارجی آن را توسط لوله های مسی به یکدیگر متصل کرد در آن صورت تنها کار شما کار کردن با کنترل از راه دور این دستگاست.

سخن پایانی

نصب و سرویس سیستم های گرمایشی و سرمایشی

نصب و سرویس سیستم های گرمایشی و سرمایشی

به پایان مبحث امروز در ارتباط با بهترین زمان استفاده از داکت اسپلیت رسیدیم امید است توانسته باشیم مطالب مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. از هر چه بگذریم سخن از تیم آلفا تهویه به از تمامی سخن هاست پس با تیم آلفا تهویه همراه شوید تا ابتدا به تمامی سوالات درون ذهنتان پاسخ دهید و سپس بتوانید با کمک تیم متخصص آلفا تهویه جهت رفع هر گونه نیاز به تعمیر ، نصب و سرویس سیستم های گرمایشی و سرمایشی به این تیم مراجعه کنید.