نصب شوفاژ در تهران و البته دیگر کلان شهر ها نیاز به تلاشی بسیار دارد چرا که انبوه جمعیت تقاضا را بالا برده و نیاز به متخصصان بسیاریست. همچنین برای تعمیر شوفاژ در تهران و سرویس شوفاژ در تهران کار های زیادی لازم است انجام شود. در حالی که نصب کامل سیستم به تنهایی امکان پذیر است ، توصیه می شود به دلیل ماهیت پیچیده شوفاژ، آن را توسط یک متخصص حرفه ای انجام دهید.

خدمات نصب،تعمیر و سرویس شوفاژ توسط آلفا تهویه

خدمات نصب،تعمیر و سرویس شوفاژ توسط آلفا تهویه

مرکز تخصصی نصب،تعمیر و سرویس شوفاژ در تهران

خیلی از افراد دیر یا زود نیاز به سیستم گرمایش جدید دارند حتی بهترین تجهیزات در نهایت خراب و یا پیشرفت فناوری باعث می شود استفاده از واحد های گرمایشی قدیمی تر پر هزینه باشد. هنگامی که این شرایط اتفاق می افتد ، شرکت های عرضه سیستم ها گرمایشی و سرمایشی نه تنها می توانند در تعمیر سیستم گرمایشی و سرمایشی بصورت حرفه ای و تخصصی، به شما کمک کنند ، بلکه می توانند شما را برای انتخاب بهترین سیستم یاری رسانند. آلفا تهویه نیز دارای یک تیم فوق تخصص در همین زمینه است و به شما می تواند در موارد همچون نصب شوفاژ در تهران ،تعمیر شوفاژ در تهران و سرویس شوفاژ در تهران یاری رساند.

حال  گفته می شود تیم آلفا تهویه جهت نصب شوفاژ در تهران ، تعمیر شوفاژ در تهران و سرویس شوفاژ در تهران موارد زیر را بررسی خواهد کرد و تمامی موارد زیر توسط متخصصین تیم آلفا تهویه پذیرفته می شود:

· نصب و تعویض لوله کشی

· سرویس کاری شوفاژ

· تمامی خدمات نصب شوفاژ در تهران

· خدمات تعمیر شوفاژ در تهران

· نصب رادیاتور شوفاژ

· تشخیص خرابی شوفاژ در منزل

· تعمیر موتور خانه شوفاژ

· تعویض رادیاتور های قدیمی

· هواگیری شوفاژ

· نصب ترموستات اتاقی

·آب بندی بین پره ها

بی شک نام آلفا تهویه را بار ها شنیده اید چرا که در کار خود بخصوص نصب شوفاژ در تهران ، تعمیر شوفاژ در تهران و سرویس شوفاژ در تهران بسیار زبانزد است. آلفا تهویه درتمامی نقاط تهران بزرگ نیرو های متخصص را تعلیم داده تا بتوانند در کمترین زمان به حضور شما برسند و مشکلتان را حل نمایند.

نصب شوفاژ در تهران

نصب شوفاژ در تهران

مرکز تخصصی نصب،تعمیر و سرویس شوفاژ در تهران

نصب شوفاژ در تهران چگونه انجام می گیرد؟ به منظور نصب شوفاژ کار های دیگری به غیر از قرار دادن دیگ بخار و رادیاتور ها وجود دارد . شوفاژ بسیار پیچیده است  و از چندین مولفه تشکیل شده است که بسته به نوع انتخابی شما متفاوت خواهد بود.

شما نیاز به نصب دیگ ، مخازن آب، رادیاتور ، لوله ها، مخازن بسط، پمپ، کنترل ها وسایر اجزای دیگر دارد .

می توانید جنبه های خاصی از نصب شوفاژ توسط خودتان ، مانند لوله کشی و رادیاتور را تکمیل کنید. اگرچه کار واقعی برای نصب شوفاژ پیچیده است اما می توان ۶ مرحله اصلی آن را اینگونه بیان کرد:

۱٫  بسته به نوع نیاز و کفایت خانه خود ، نوع دیگ و بخار رادیاتور را انتخاب کنید.

۲٫  فضای مناسب برای دیگ خود را پیدا کنید و دیگ بخار و اجزا مختلف آن را نصب کنید.

۳٫  رادیاتور ها را در اتاق های اطراف خانه قرار دهید.

۴٫  لازم است لوله های داخل خانه خود را به شیر های دیگ بخار، رادیاتور، مخازن آب  وصل کنید. و البته پریز برق را نیز وصل کنید.

۵٫  اطمینان حاصل کنید که تمامی دریچه های رادیاتور بسته شده است. و سیستم را با آب پر کنید.

۶٫  دیگ بخار را روشن کنید تا آب گرم شود. جریان آب گرم را در هر رادیاتور با استفاده از دریچه ها متعادل کنید.

چه زمانی شوفاژ نیاز به تعمیر و سرویس دارد؟

چه زمانی شوفاژ نیاز به تعمیر و سرویس دارد؟

مرکز تخصصی نصب،تعمیر و سرویس شوفاژ در تهران

تعمیر شوفاژ در تهران و همچنین سرویس شوفاژ در تهران دارای بازده زمانی خاصی نیست اما به شما پیشنهاد می شود در قبل از ظهور مشکلات شوفاژ اقدام به سرویس آن نمایید تا از بروز مشکلات جدی جلوگیری کند. بهتر است نیمه دوم هر سال و قبل از فرا رسیدن فصل سرما سرویس و یا در صورت نیاز تعمیر شوفاژ انجام شود. از بیشترین نکاتی که حین سرویس شوفاژ به چشم می خورد رسوب گیری و البته رسوب زدایی رادیاتور شوفاژ است که برای این کار تنها کافیست ب متخصصین تعمیر شوفاژ در تهران و البته سرویس شوفاژ در تهران تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت نسبت به سرویس و رسوب زدایی شوفاژ اقدام نمایند.

تعمیر شوفاژ در تهران

تعمیر شوفاژ در تهران

مرکز تخصصی نصب،تعمیر و سرویس شوفاژ در تهران

در بیشتر مواقع عواملی که سبب تعمیر شوفاژ شده است سوراخی و پوسیدگی مخازن پوسیده است. که در این صورت پیشنهاد می شود شوفاژتان را تعویض نمایید اما مشکلات دیگر شوفاژ ها با تعمیر قابل حل است . تنها کافیست قبل از انجام هر تصمیم ناگهانی ابتدا با متخصصین این امور ارتباط حاصل فرمایید  تا ابتدا شوفاژ شما را بررسی و شما را در حل مشکلات آن یاری رسانند.

سرویس شوفاژ در تهران

سرویس شوفاژ در تهران

مرکز تخصصی نصب،تعمیر و سرویس شوفاژ در تهران

سرویس شوفاژ در تهران انواع بسیاری دارد و بصورت های مختلف انجام می پذیرد که از جمله آنها عبارتند از:

۱٫  هوا گیری شوفاژ

در هنگام سرویس کاری اولین مرحله ای که باید ابتدا بررسی و در صورت نیاز اعمال شود هوا گیری شوفاژ است. که مزیت های زیادی را به همراه دارد. به تعبیری می توان گفت با انجام عمل هواگیری شوفاژ می توان راندمان گرمایشی سیستم را بهبود بخشید، خطر نشتی آب را کاهش داد، سرو صدای رادیاتور ها را کم کرد، از آسیب های وارد شده به دستگاه جلوگیری کرد .و در نهایت هزینه های گاز را کاهش داد.

۲٫  رسوب زدایی

یکی از مهمترین اقدامات در سرویس شوفاژ عمل رسوب زدایی می باشد که از اهمیت بسیاری برخوردار است. این کار را بهتر است با وجود تهویه مناسب انجام دهید که البته رسوب گیری های پلی فسفات بهتر اند.

۳٫  کنترل فشار آب

کنترل فشار آب بسیار اهمیت دارد زیرا اگر فشار آبی که به دستگاه شوفاژ وارد می شود  کم و زیاد شود ممکن است خطرات زیادی را به دستگاه تحمیل کند.

۴٫  کنترل عملکرد مدار گرمایشی و مدار بهداشتی

بهتر است در هنگام سرویس شوفاژ در تهران کنترل عملکرد مدار گرمایشی و مدار بهداشتی را بررسی نمایید .

۵٫  بررسی محور پمپ سیرکولاسیون

در هنگام سرویس شوفاژ در تهران و البته تعمیر شوفاژ در تهران باید توجه داشت محور پمپ سیرکولاسیون آزاد باشد. این محور به پمپاژ آب درون لوله ها کمک می کند و اگر دچار گرفتگی شود سیستم دچار اختلال خواهد شد.

۶٫  تنظیم حرارت

بهتر است محیط منزلتان بیش از حد گرم نشده باشد و برای این کار تنها کافیست حرارت شوفاژ را با استفاده از کلید حد تنطیم و شیر ترموستاتیک  به اندازه دلخواهتان تنطیم کنید.

۷٫  بررسی شیر گاز

اگر می خواهید فشار گازتان دچار مشکل نشود بهتر است با مراجعه به یک متخصص سرویس شوفاژ در تهران ارتباط حاصل فرمایید  و شیر گاز شوفاژ را بررسی و تنظیم کنید.

نکته: اگر می خواهید طول عمر شیر گاز دستگاه شوفاژ بالا برود یک صافی مناسب روی آن قررا دهید.

هزینه تعمیر و سرویس شوفاژ در آلفا تهویه

هزینه تعمیر و سرویس شوفاژ در آلفا تهویه

مرکز تخصصی نصب،تعمیر و سرویس شوفاژ در تهران

اگر شوفاژ شما نیاز به نصب ، تعمیر و یا سرویس دارد  و شما نیز به تیم آلفا تهویه اعتماد کردید و به آن ها مراجعه کردید اصلا نگران هزینه ها ناشی از نصب، تعمیر و یا سرویس نباشید چرا که تیم آلفا تهویه ابتدا به حضور شما خواهند رسید و بعد از بررسی شرایط حاکم بر شوفاژ در صورت رضایت شما کارشان را انجام خواهند داد.