تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران چگونه انجام می گیرد؟ بی شک نام پکیج ایران رادیاتور را بار ها شنیده اید. نام و برند تجاری ایران رادیاتور از بهترین برند ها در تولید و عرضه پکیج در ایران بوده که با کارکردی درخشان سعی داشته همیشه مشتریانش را راضی نگه دارد . امروز می خواهیم مقاله ای جذاب و خواندنی در ارتباط با تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران را در اختیار شما عزیران قرار دهیم . و به شما قول می دهیم که تا پایان این مطلب راهنمای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران، خودتان بتوانید تعمیر پکیج ایران رادیاتور  را انجام دهید.

سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

 سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

و اما به سوال مهم در ارتباط با پکیج های ایران رادیاتور رسیدیم همانگونه که گفتیم ایران رادیاتور در ایران پرچمدار بهترین برند تولیدی پکیج است اما تمامی وسایل الکتریکی ممکن است روزی دچار خرابی شوند. و با  اختلال در عملکرد یک قطعه از دستگاه باعث اختلال در کل دستگاه شود. از این جهت است که ما همیشه به جمله  تاثیر گزار “پیشگیری بهتر از درمان است” رو می آوریم و به همگی شما عزیزان سرویس سالیانه پکیج ایران رادیاتور را پیشنهاد می دهیم . با سرویس سالیانه پکیج ایران رادیاتور شما می توانید طول عمر دستگاهتان را بالا ببرید. این کار را بهتر است قبل از شروع فصل سرما انجام دهید. و حتما سالیانه یک بار انجام شود که البته قبل از فرا رسیدن بهار و پاییز بهترین زمان برای سرویس پکیج ایران رادیاتور است. برای سرویس پکیج ایران رادیاتور می توانید به متخصصین آلفا تهویه اطمینان کرده تا در کمترین زمان ممکن به بهترین شکل پکیج ایران رادیاتور را سرویس نمایند.

سرویس پکیج ایران رادیاتور موارد زیر را شامل می شود:

از بین بردن سرو صدای پکیج که بسیار آزار دهنده است.
بالا بردن گرمایش رادیاتور شوفاژ
بالا بردن  گرمایش آبگرم مصرفی
از بین بردن صدای فن
رسوب گیری پکیج
تعویض ترموستات ها
سرویس پرشر آب و هوا
از بین بردن چکه کردن پکیج
سرویس شیر اطمینان
سرویس شیر پرکن
اورینگ های پکیج ایران رادیاتور تعویض شود
سرویس جرقه زن و یون تشخیص شعله
سرویس منبع انبساط
رفع گریپاژ پمپ پکیج Top of Form

خدمات تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

خدمات تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

خدمات تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران را به متخصصین ما بسپارید . ایران رادیاتور از با کیفیت ترین برند های  در حال حاضر ایران است اما همانطور که می دانید بهترین ها نیز ممکن است دچار اختلال شوند . تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران نیاز به خدماتی تخصصی دارد که با عیب یابی پکیج بتوانند به طور بی نقص آن را تعمیر نمایند.

چه زمانی پکیج ایران رادیاتور نیاز به تعمیر دارد؟

زمان تعمیر پکیج ایران رادیاتور

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

چه زمانی پکیج ایران رادیاتور نیاز به تعمیر دارد؟ هر زمان که هرگونه اختلالی در عملکرد سیستم پکیج ایران رادیاتور احساس کردید بلافاصله تا مشکل بزرگتر نشده است با متخصص تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران ارتباط برقرار نمایید .چرا که اگر با وجود اختلال در عملکرد سیستم را خاموش نکنید ممکن  است با مشکلی جدی تر روبرو شوید.

علت برتری انتخاب آلفا تهویه برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط آلفا تهویه

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

علت برتری انتخاب آلفا تهویه برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور این است که آلفا تهویه دارای کادری مجرب با سابقه درخشان است که جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران به راحتی می توانید به آنها اعتماد نمایید. متخصصین آلفا تهویه از قطعات ایتالیایی برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور استفاده می کنند و البته بسیار خوش قول هستند و در اسرع وقت کار شما را انجام می دهند. شما می توانید برای گرفتن مشاوره رایگان نیز با متخصصین آلفا تهویه تماس حاصل فرمایید.

عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

بی شک تمامی کسانی که پکیج ایران رادیاتور را خریداری نموده اند از آن انتظار کارکردی بی عیب و نقص دارند.که البته از بهترین و با کیفیت ترین نوع پکیج را می توان با نام برند ایران رادیاتور در ایران خریداری کرد اما همانگونه که همگی ما آگاهیم وسایل الکتریکی با هر نام و نشانی که باشند ممکن است دچار عیب هایی می شوند که البته این عیب ها قابل حل است. تنها کافیست در صورت مشاهده هر گونه عیب در پکیج ایران رادیاتور با متخصصین ما ارتباط برقرار نمایید تا جهت عیب یابی پکیج ایران رادیاتور شما عزیزان را همراهی نمایند.

از عیب هایی که ممکن است در پکیج ایران رادیاتور به چشم بخورد عبارت است از:

· دمای مدار گرمایش مطلوب است اما آب مصرفی دمای کمی دارد.

· چکه کردن آب در زیر پکیج

· انفجاری روشن شدن پکیج

· سیستم گرمایش کار نمی کند

· ارور ظاهر شده روی  صفحه نمایشگر پکیج که برای رفع آن بهتر است لیست ارور پکیج را مطالعه نمایید.

· آب گرم مصرفی دچار نوسانات می شود

· پایین آمدن فشاد آب در مدار گرمایش

· بررسی علت گرمای نا مطلوب رادیاتور ها

سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران

سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

همانطور که می دانید پکیج ایران رادیاتور نیز نیاز به سرویس سالانه دارد به تعبیری هر ساله باید پکیج ایران رادیاتور را سرویس کرد تا از مشکلاتی که ممکن است در کمین پکیج باشد جلوگیری کرد. از دلایل مهم سرویس پکیج ایران رادیاتور می توان به موارد زیر اشاره نمود:

· سرویس سالیانه پکیج ایران رادیاتور می تواند سطح ایمنی این پکیج را بالا ببرد به طوری که ممکن است عملیات سوخت پکیج با مشکل روبرو شده باشد و از همین رو گاز سمی منو اکسید کربن تولید شود که تنها با سرویس پکیج قابل تشخیص است.

· هر چه زمان استفاده از پکیج ایران رادیاتور بیشتر می شود فرسودگی گرفتگی در قطعات پکیج  نیز بیشتر خواهد شد اما سرویس سالیانه پکیج ایران رادیاتور به ما کمک خواهد کرد که تمامی قطعات پکیج یک به یک برررسی شده و درصورت نیاز به تعمیر یا تعویض آن ها را به بهترین شکل ممکن تعمیر و یا تعویض نمایید.

در اینجا ما می خواهیم مهمترین بخش سرویس که به نحوه رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور تعلق می گیرد را بررسی کنیم .

برای رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور باید مراحل زیر را طی نمود:

۱٫  برای اولین گام ابتدا باید برق و گاز را قطع نمایید تا هیچ خطری شما را تهدید نکند.

۲٫  حال نوبت یه این می رسد که آستین ها را بالا زده و کاور پکیج را باز کنید.

۳٫  شیر ورودی باید بسته شود .

۴٫  و شیر پر کن باز بماند.

۵٫  در این مرحله بهتر است یکی از شیر های آبگرم را باز نمایید.

۶٫  حال نوبت به آن می رسد مبدل پکیج را باز نمایید.( توسط پیچ آلن )

حال پمپ شستشوی مبدل را به مبدل وصل نمایید تا شروع به رسوب زدایی کرده و تمامی رسوب ها را از بین ببرد.

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

در صورت مشاهده هر گونه اختلال در ارتباط با پکیج منزلتان تنها کافیست به متخصصین ما در آلفا تهویه جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران تماس حاصل فرمایید و اصلا نگران هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور نباشید چرا که تیم متخصص ما سعی دارند با کمترین هزینه بهترین کیفیت در کار را به شما عزیزان ارائه دهیم و البته قبل از اقدام به هر گونه تعمیری ابتدا هزینه را به شما پیشنهاد می دهند و در صورت تمایل تعمیر را شروع خواهند کرد .

نکات مهم جهت نگهداری پکیج ایران رادیاتور

نکات مهم جهت نگهداری پکیج ایران رادیاتور

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

خواندن کاتالوگ و راهنمای استفاده و نگهداری پکیج های ایران رادیاتور بسیار ضروری است که در حین خریداری به تمامی خریداران توصیه می شود. چرا که ممکن است کار با پکیج ایران رادیاتور به مراتب آسان باشد اما اگر نتوانید به درستی از پکیج ایران رادیاتور نگهداری کنید ممکن است با مشکلات عمده ای در این مورد روبرو شوید.

· اولین مورد که جهت نگهداری پکیج ایران رادیاتور به چشم می خورد این است که توجه داشته باشید که حتما پکیجتان را از فروشگاهای مورد اطمینان و البته با گارانتی دو ساله خریداری کرده اید.

· از مهمترین نکات بعد از خریداری پکیج های ایران رادیاتور این است که نصب و راه اندازی پکیج را به نصاب هایی قابل اطمینان بسپارید.

· در صورت مشاهده هر گونه اختلال در عملکرد سیستم پکیج ایران رادیاتور و اقدام برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران بهتر است حتما این کار را به عهده متخصصین این زمینه قرار دهید چرا که در صورت خرابی اگر خودتان تعمیرات را بر عهده بگیرید هیچ گونه از موارد ضمانت نامه به شما تعلق نخواهد گرفت.

· دستگاه پکیج را باید در فضایی ازاد نصب و قرار داد از این رو پیشنهاد می شود زمان نصب دستگاه آن را به هیج وجه در فضای بسته همانند حمام و اتاق خواب و در مجاورت وسایل گرما زا قرار ندهید.

· هنگام تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران بهتر است کودکان و البته افراد میان سال را از آن مکان دور نمایید.

· تنظیم دمای پکیج را با کلید تنظیم دما انجام دهید .

اگر قصد ترک منزل به مدت طولانی دارید بهتر است پکیج ایران رادیاتور را خاموش کرده و آب و برق ورودی به این دستگاه را نیز قطع نمایید.