با مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج لورچ در خدمت شما عزیزان هستیم. هوای زمستان می تواند بسیار سرد باشد! به همین دلیل است که با شروع فصل زمستان، یک سیستم گرمایش مطمئن ضروری است. پکیج های لورچ پیشنهاد ما به شما عزیزان است و شما می توانید با تهیه پکیج های لورچ هوایی دلپذیر را به خانوادتان هدیه دهید .برای تعمیر پکیج لورچ و سرویس پکیج لورچ می توانید ما را دنبال نمایید.

تعمیر پکیج لورچ

تعمیر پکیج لورچ

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج لورچ

ما می دانیم که وقتی پکیج شما در هوای سرد خراب می شود ، چقدر وحشتناک است. شما به ارتباط خوب و پاسخ سریع از ارائه دهنده خدمات خود نیاز دارید. ما یک بخش سرویس گرمایشی اختصاصی ایجاد کرده ایم که آماده است سریع تعمیر پکیج لورچ را انجام دهد ، صرف نظر از اینکه چقدر مشغول کار هستیم. وقتی ما را به عنوان خدمات تعمیر پکیج لورچ  فرا می خوانید ، ما هر کاری می توانیم انجام می دهیم تا در اسرع وقت کار شما را به انجام رسانیم.

سرویس پکیج لورچ

سرویس پکیج لورچ

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج لورچ

آیا به سرویس پکیج لورچ نیاز دارید؟
در بسیاری از موارد ، دستگاه گرمایشی شما علائم سستی را نشان می دهد که در حال تجزیه است. اگر متوجه صداهای عجیب ، برش خورده ها ، کاهش عملکرد یا بو های عجیب و غریب هستید ، نیاز است که سرویس پکیج لورچ شما توسط یک سرویس کار آموزش دیده بررسی شود. در تهویه و گرمایش ، ما مجموعه ای از خدمات گرمایشی را ارائه می دهیم که استرس شما را کاهش می دهد و در هزینه شما را پس انداز می کند. اگر مشکل اصلاح نشود ، یک مشکل نسبتاً جزئی می تواند به یک هزینه اصلی تبدیل شود و به تعمیر  پکیج لورچ منجر شود. مهم نیست که چه مشکل گرمایشی را تجربه می کنید ، تکنسین های ماهر ما قطعات معیوب را پیدا کرده و سرویس پکیج لورچ و تعمیر پکیج لورچ مورد نیاز را برای بازگرداندن واحد شما به عملکرد کامل انجام می دهند.

 • هوا گیری رادیاتورها

اگر متوجه شدید که رادیاتورها در حال گرم شدن نیستند ، بسیار محتمل است که هوای به دام افتاده در سیستم مانع از گردش کامل آب از طریق رادیاتور شود.رادیاتورها دارای شیر مخصوص هوا گیری خاصی هستند که به شما امکان می دهد هوا را از سیستم پاک کنید و این کاری است که می توانید با هر رادیاتور به نوبه خود و بدون تماس با لوله کش انجام دهید.شیر در قسمت فوقانی و یک طرف رادیاتور قرار دارد و برای چرخاندن شیرها باید یک کلید رادیاتور داشته باشید. اگر نه ، می توانید جایگزینی نسبتاً ارزان از یک فروشگاه بخرید.گرمایش مرکزی را خاموش کنید تا هوای بیشتری نتواند وارد سیستم شود.
دریچه رادیاتور باید در حدود یک چهارم چرخش خلاف جهت عقربه های ساعت باشد که در این مرحله فرار هوا را می شنوید. هنگامی که آب شروع به درامدن از رادیاتور کرد ، این بدان معنی است که تمام هوا برداشته شده و شیر را می توان دوباره بست.
به خاطر داشته باشید که آب بسیار گرم است و هنگام حمل این کار باید دست خود را با دستکش یا پارچه های ضخیم محافظت کنید. همچنین بهتر آن است که حوله ای را روی زمین بکشید تا فرش را از هرگونه قطره ای در حین برخورد رادیاتور محافظت کنید.

 • جایگزینی رادیاتورها یا کار لوله

اگر در پکیج لورچ نشتی دارید ، برای اینکه امکان تعویض قسمت معیوب وجود داشته باشد ، باید کل سیستم تخلیه شود. تخلیه سیستم ، کاری است که می توانید خودتان به آن بپردازید. اطمینان حاصل کنید که یک رادیاتور جایگزین یا طول لوله آماده کار دارید و به محض تخلیه سیستم از آب ، مانند آن را جایگزین کنید.

 • تعویض پمپ

اکثر پمپ ها از هر طرف با یک شیر عایق نصب می شوند ، بنابراین می توان آنها را بدون تخلیه سیستم به راحتی تعویض کرد. اطمینان حاصل کنید که گرمایش مرکزی خاموش شده است و پمپ دارید معادل یا بهتر از آن است که در حال تعویض هستید.
تنظیم سرعت روی پمپ حذف شده را بررسی کنید و حالت جدید را همان تنظیم کنید. اکثر دیگهای مدرن برای ارائه حداکثر عملکرد ، به پمپ ها در بالاترین تنظیمات سرعت خود نیاز دارند ، اما برخی از پمپ های جدیدتر قادر به تنظیم خودکار به سرعت مطلوب برای سیستم خاص شما هستند.

 • تخلیه سیستم

در صورت نیاز به تخلیه سیستم برای انجام تعمیر پکیج لورچ و سرویس پکیج لورچ ، ممکن است خودتان آن را انجام دهید.
به طور خلاصه ، پکیج لورچ باید خاموش شود و منبع تغذیه مخزن  جدا شود. یک شلنگ به پایین ترین دریچه تخلیه سیستم وصل شده و دریچه های هوا گیری باز شده است تا آب خارج شود. پس از انجام تعمیر پکیج لورچ ، سیستم مجدداً پر می شود و می تواند دوباره تراز شود تا اطمینان حاصل شود که سیستم کار می کند.

 • رسوب گیری

ایجاد زنگ زدگی ، لجن و بقایای دیگ بخار ، رادیاتورها و کار لوله ، ممکن است به یک جریان برق احتیاج داشته باشد تا همه آن را پاک کرده و سیستم را به کار کامل بازگرداند. این کار پس از تخلیه سیستم ، با پمپ کردن محلول تمیز کننده (اسید شویی) از طریق سیستم با سرعت بالا برای از بین بردن رسوب ها انجام می شود

 • تعمیر و تعویض دیگ بخار

دیگهای بخار گازی و روغن سیستم های پیچیده ای هستند و فقط باید توسط تکنسین های ثبت شده لمس شوند.
خلاصه
اگر گرمای پکیج لورچ شما مشکلی ایجاد کرده است ، ارزش آن را دارد که عیب را تشخیص دهید تا به شما این فکر را بدهد که آیا می توانید خودتان آن را تعمیر کنید یا به کمک یک متخصص نیاز دارید. شما می توانید تعمیرات جزئی خود را انجام دهید ، و این می تواند هزینه تماس با تعمیر کار را برای شما به کم کند.

ارور پکیج لورچ

ارور پکیج لورچ

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج لورچ

 

کد خطاشرح خطا
E0ایراد ارتباط کنترل از راه دور
E1شعله تشکیل نمی شود
E2ایراد پرشر سوئیچ دود
E3اخطار ترموستات سیستم گرمایشی
E4اخطار ترموستات سیستم مصرفی
E5اختلال در مدولاتور شیر گاز
E6دمای گرمایش بیش از 90 درجه افزایش یافته است
E7اشکال در عملکرد سوئیچ فشار هوا
E8فشار آب مدار گرمایش پایین است
E9کلید حرارتی فعال شده است و دمای گرمایش بیش از 100 درجه است
E10فشار مدار رمایش بیش از حد افزایش یافته است
E12عملکرد کنترل از راه دور صحیح نیست
E13ایراد در برد الکترونیک اصلی
E15انسداد دودکش
E23اختلال در ترموستات محیطی
E25مبدل اصلی یخ زده است
E26ایراد در عملکرد رله برد الکترونیکی
E28اختلال در سنسور سیستم گرمایش
E30ایراد پارامتر های تعریف نشده
E31عدم تنظیم صحیح پارامتر ترموستات اتاقی
E40اختلال در مدار سیستم گرمایش
E77اختلال در ترموستات مخزن
E99اخطار برد الکترونیکی

سوالات متداول و عیب یابی پکیج لورچ

سوالات متداول و عیب یابی پکیج لورچ

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج لورچ

 • دمای آب مصرفی کم است ولی دمای مدار گرمایش خوب است

۱- مبدل مصرفی رسوب گرفته است
۲- فلوسوئیچ در نوع تک مبدله در وضعیت زمستانه فعال نیست
۳- ایراد در  NTC
۴- خراب شدن سوپاپ بای پس در نوع دو مبدله
۵- ایراد پتاسیومتر مصرفی در برد
۶- فشار آب کم شده است
۷- خرابی شدن شیر سه راهه در نوع دو مبدله
۸- تختلال در عملکرد برد کنترل

 • از زیر پکیج دیواری اب می ریزد

۱-عدم آب بندی صحیح اتصالات زیر پکیج می باشد.
۲-امکان ترک خوردن یکی از مبدل ها
۳-ترکیدن لوله
۴- شیر تخلیه معیوب است
۵- نشتی پمپ پکیج
۶- نشتی شیرپرکن دستگاه

 • سیستم گرمایش کار نمی کند اما آب مصرفی مناسب است

۱- پمپ در نوع تک مبدله خراب است
۲- گیر کردن فلوسوئیچ
۳- سوپاپ بای پس در نوع تک مبدله بازمانده است
۴- شیر سه راهه در نوع دو مبدله خراب است

 • روشن شدن پکیج دیواری آبگرم  بصورت انفجاری

۱- عدم تنظیم فاصله الکترود جرقه زن و مشعل
۲- عدم تنظیم فشار گاز
۳- اختلال در عملکرد دودکش
۴- ضعیف شدن جرقه
۵-سوراخ های مشعل در اطراف جرقه زن مسدود شده اند

 • فشار آب در مدار گرمایش افت پیدا می کند

۱- مدار گرمایش دجار نشنی شده است
۲- در مدار گرمایش هوا موجود است

 • نوسانات آب مصرفی پکیج دیواری

۱- ارتفاع شعله زیاد است
۲- دقت NTC مصرفی پایین آمده است
۳- چند شیر مصرفی استفاده همزمان شده است
۴- استفاده از پمپ فشار نامناسب
۵- اختلال در  شیر سه راهه در نوع دو مبدله
۶- فشار آب ساختمان کم است

 • ظاهر شدن ارور روی صفحه نمایش

ممکن است ارور هایی روی پکیج لورچ مشاهده شود که شما می تانید با مطالعه ارور هایی پکیج لورچ آن ها را برطرف نمایید.

نمایندگی سرویس و تعمیر پکیج لورچ در تهران

نمایندگی سرویس و تعمیر پکیج لورچ در تهران

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج لورچ

سیستم های گرمایشی مدرن بسیار قابل اعتماد هستند ، اما مواردی وجود دارد که ممکن است نیاز به تعمیر یا نگهداری باشد. یكی از مهمترین مزایای سیستم های گرمایشی این است كه آنها از نظر انرژی ، اقتصادی هستند.
اگر سیستم گرمایشی شما مشکلی ایجاد کرده باشد ، با راندمان بهینه کار نمی کند ، و به احتمال زیاد هزینه بیشتری را شما برای گرم کردن خانه باید پرداخت کنید.
به محض اینکه متوجه میزان گرمای ناشی از رادیاتورها ، صداهای ناشی از دیگ بخار یا اندازه قبض انرژی خود شوید ، باید نسبت به ترمیم سیستم به بهترین نمایندگی تخصصی تعمیرات پکیج رجوع کنید.