با عیب یابی پکیج گلدیران و تعمیر پکیج گلدیران در خدمت شما عزیزان هستیم.اگر از پکیج گلدیران استفاده می کنید و خانه شما مانند یک کوه یخ است یا فقط آب سرد از شیرهای آب شما ریخته می شود ، برخی عیب یابی پکیج گلدیران وجود دارد که می توانند هزینه تعمیر پکیج گلدیران را برای شما ذخیره کنند ، یا به شما کمک می کنند تا در مورد ماهیت مشکل، اطلاعاتی را به تعمیر کار بدهید.

راهنمای عیب یابی پکیج گلدیران و تعمیر پکیج گلدیران

راهنمای عیب یابی پکیج گلدیران و تعمیر پکیج گلدیران

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج گلدیران

در اینجا ذکر شده است که متداول ترین مشکلاتی که می تواند در مورد سیستم های پکیج گلدیران و برخی از رفع سریع ، راه حل ها و نکات مفید در مورد کارآیی آن وجود داشته باشد و شما و خانواده تان بار دیگر دوست داشتنی و گرم باشید.

 • اگر هنگام روشن بودن پکیج گلدیران آب گرم وجود نداشته باشد
 • بررسی کنید که برنامه نویس پکیج گلدیران “روشن” تنظیم شده باشد. ممکن است به اشتباه خاموش شده باشد.
 • بررسی کنید که ترموستات ها به سطح صحیح رسیده باشند
 • بررسی کنید که منبع برق روشن باشد یا اینکه فیوز پکیج  منفجر نشده باشد. اگر هر دو خوب باشند اما برنامه نویس قدرت دریافت نمی کند ، ممکن است یک اتصال شل وجود داشته باشد. برای بررسی سیم کشی با یک برق کار تماس بگیرید.
 • اگر پمپ کار نمی کند ، می توانید سعی کنید آن را به صورت دستی شروع کنید. پکیج گلدیران  را خاموش کنید و صبر کنید تا پمپ سرد شود. پیچ وسط پمپ را برداشته و پروانه (استارت دستی پمپ) را بچرخانید. در برخی مدل ها ، این پیچ کوچک است که با یک پیچ گوشتی چرخانده شده است. روی دیگر مدل ها ، یک دسته کوچک متصل است. در صورت عدم استفاده آن را در آب فرو نکنید. اگر هیچ کدام از این ها کار نکرد ، پمپ را تعویض کنید. این چنین عیب یابی پکیج گلدیران و تعمیر پکیج گلدیران انجام می گیرد.
 • اگر پمپ در حال کار است ، اما پکیج روشن نمی شود ، بررسی کنید که چراغ خلبان روشن است و منبع تغذیه در کنتور روشن شده است.
 • فشار سنج را بررسی کنید که فشار آب حداقل ۰٫۵ بار باشد. اگر بالاتر از این است ، با یک متخصص پکیج گلدیران  تماس بگیرید. اگر در زیر آن قرار دارد ، از طریق نقطه پر کننده آب از بالای آب استفاده کنید.
 • اگر فشار اصلی به کل خانه کاهش یافته است (بررسی شیرهای آب را انجام دهید) ، برای مشاوره با متخصصین آلفا تهویه تماس بگیرید.
 • اطمینان حاصل کنید که ترموستات موجود در استوانه آب گرم ۶۰ درجه سانتیگراد تنظیم شده است.
 • اطمینان حاصل کنید که شیر موتوری (در صورت تعویض) به سیلندر باز است.
 • دریچه رهاسازی هوا را در کنار استوانه آب گرم (اگر وجود دارد)  است هوا گیری کنید. دریچه معمولاً روی لوله ای است که وارد کویل گرمایش می شود.

تعمیر پکیج گلدیران

تعمیر پکیج گلدیران

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج گلدیران

همانطور که می دانید تمامی دستگاه ها بویژه دستگاه های الکتریکی بعد از مدتی دچار اختلال می شوند پکیج گلدیران نیز از جمله این پکیج هاست که باید هر چند وقت یکبار برای اطمینان از سلامت آن ، پکیج را بررسی نمایید. شما می توانید جهت عیب یابی پکیج گلدیران و تعمیر پکیج گلدیران با متخصصین ما ارتباط بر قرار نمایید . عیب یابی پکیج گلدیران و تعمیر پکیج گلدیران را باید بر عهده متخصصین مجرب و با تجربه قرار داد تا به تمامی ارور های پکیج مسلط باشند. همچنین جهت تعمیرات تخصصی پکیج و مطالعه بانک ارور پکیج می توانید به سایت ما سر بزنید.

کد خطای  پکیج گلدیران

کد خطاعلترفع خطا
ارور e1این خطا در هنگام شکسته شدن الکترود تشخیص دهنده جرقه دستگاخ رخ می دهد.اغلب این مشکل و خطا به علت قطعی گاز ، مسدود شدن دود کش و یا خراب بودن سنسور دستگاه بوجود می آید .که در این صورت ایتدا باید سنسور را با یک شعله گرم کنید اگر سنسور سالم بود بی شک مشکل از برد است و باید تعویض شود.
ارور e2با بالا رفتن بیش از حد دمای مبدل ارور e2 نمایش داده می شود.در بیشتر موارد رسوبات درون سنسور ها و دستگاه ها باعث بوجود آمدن اختلال در عملکرد اندازه گیری حرارت مبدل می شود .که برای رفع این مشکل باید کامل ترین آموزش رسوب گیری پکیج را جهت عیب یابی پکیج گلدیران و تعمیر پکیج گلدیران مطالعه فرمایید .
ارورe3اشکال در عملکرد لوله آب گرم خروجیزمانی که متوجه مشکل در عملکرد لوله های آب گرم خروجی می شوید اقدام به رسوب گیری پکیج گلدیران نمایید.
ارور e4در حین پایین بودن فشار دستگاه ارور e4 ظاهر می شود.بیشترین خطایی که روی نمایشگر پکیج گلدیران ظاهر می شود ارور 4e است که حاکی از پایین بودن فشار دستگاست.در هنگام مشاهده این خطا از کارایی درست پمپ و همچنین باز یودن شیر آب ورودی اطمینان حاصل کنید اگر خطا برطرف نشد جهت عیب یابی پکیج گلدیران وتعمیر پکیج گلدیران با متخصصین آلفا تهویه ارتباط برقرار نمایید.
ارور e6 و e7شکسته شدن حسگر دمای پکیج گلدیران باعث بروز این خطا می شود.اگر سنسور حسگر دمای پکیج دچار شکسته شود هنگام باز کردن آب گرم دستگاه شما روشن نخواهد شد . که باید جهت عیب یابی پکیج گلدیران و تعمیر پکیج گلدیران در این مورد با متخصصین ما در ارتباط باشید.
ارور e9سیستم گرمایش پکیج گلدیران دچار یخ زدگی شده است .پکیج گلدیران مجهز به سیستم ضد یخ زدگی است و برای جلوگیری از این خطا تنها کافیست برق دستگاه را در هنگام استفاده نکردن از آن بکشید.